“5 qendra të reja shëndetësore”/ Rama publikon pamjet nga Shkodra - Bota Sot
“5 qendra të reja shëndetësore”/ Rama publikon pamjet nga Shkodra

Shqipëria

“5 qendra të reja shëndetësore”/ Rama publikon pamjet nga Shkodra

Më: 16 maj 2020 Në ora: 08:32
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të shtunë me një video-mesazh për të gjithë qytetarët.

Rama ka publikuar pamje nga pesë qendra të reja shëndetësore në Shkodër, ndërsa bashkangjitur shkruan se “Gur, gur, bëhet mur”.

“MIRËMËNGJES😊 dhe Ju uroj një fundjavë të paqtë, me 5⃣ qendrat e reja shëndetësore në Shkodër, si një tjetër shembull i thjeshtë i ripërtëritjes hap pas hapi, të sistemit tonë shëndetësor👍 #GurGurBëhetMur🤗”, shkruan Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat