Gjikondi: Protesta nisi me vonesë, prisnin Bashen. Musai: Nuk jam në shërbim të askujt - Bota Sot
Gjikondi: Protesta nisi me vonesë, prisnin Bashen. Musai: Nuk jam në shërbim të askujt

Shqipëria

Gjikondi: Protesta nisi me vonesë, prisnin Bashen. Musai: Nuk jam në shërbim të askujt

Më: 22 maj 2020 Në ora: 08:23
Brizida Gjikondi

E ftuar në “360gradë”, juristja Brizida Gjikondi u shpreh se protesta për Teatrin nisi me vonesë se pritej Basha.

Ndersa arkitektja Dorina Musai tha se nuk është në shërbim të askujt.

Gjikondi: Ju prisnit Bashën që të vazhdonit protestën, që është skandaloze. 

Musai: Unë përfaqësoj veten këtu, s’kam mardhur të përfaqësoj askënd. Nuk jemi grupim politik dhe as më pak organizatë terroriste. Jemi thjeshtë qytetarë që na bashkoi një ideal. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat