Nipat masakrojnë xhaxhain me grushte e sende të forta, ja çfarë ndodhi në Krujë - Bota Sot
Nipat masakrojnë xhaxhain me grushte e sende të forta, ja çfarë ndodhi në Krujë

Shqipëria

Nipat masakrojnë xhaxhain me grushte e sende të forta, ja çfarë ndodhi në Krujë

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 10:34
Foto nga vendi ngjarjes

Xhaxhai me dy nipat kanë rënë në prangat e Policisë së Krujës, në flagrancë, pasi akuzohen për “Dhuna në familje”.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë, në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit të dhunës në familje, arrestuan në flagrancë shtetasit:

A. D., 32 vjeç, E. D., 26 vjeç (vëllezër) dhe F. D., 40 vjeç, (xhaxhai), banues në Fushë Krujë”, njofton policia.

Sipas policisë, këta shtetas, në afërsi të banesës së tyre, janë konfliktuar fizikisht, për motive të dobëta, duke e goditur njëri-tjetrin me grushte dhe sende të forta.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë, për veprime të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat