"Kisha dhimbje të tmerrshme"/ Ish- deputetja e LSI tregon rrugën e vështirë të shërimit nga Covid-19

Shqipëria

"Kisha dhimbje të tmerrshme"/ Ish- deputetja e LSI tregon rrugën e vështirë të shërimit nga Covid-19

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 21:18
Nora Malaj

Ish- deputetja e LSI-së, Nora Malaj ka zbuluar se është prekur me COVID-19. Këtë rrëfim ajo e ka bërë pas 16 ditësh, kur gjendja e saj shëndetësore ka qenë më e mirë dhe mund ta thoshte me siguri se e keqja kishte kaluar.

Me detaje, ajo ka rrëfyer përjetimet e çdo dite, sesi trupi i saj ishte krejtësisht i lodhur, ilaçet që ka marrë, simptomat që i ishin shfaqur.

Malaj tregon se nuk e ka pasur shumë të lehtë, dhe zgjodhi që ta bënte publike për të dhënë mesazhin se jeta ka shumë vlerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat