Tërmet në Shqipëri, ja sa ishte magnituda

Shqipëria

Tërmet në Shqipëri, ja sa ishte magnituda

Më: 23 shtator 2020 Në ora: 07:51
Foto ilustrim

Një tërmet u regjistrua mëngjesin e sotëm.

Raportohet se tërmeti ishte me magnitudë 3.5 të shkallës rihter.

Sipas EMSC, thellësia e tij ishte 30 km. Lëkundjet u ndjenë në Tiranë dhe Durrës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat