Monika Kryemadhi: Vota për LSI është…

Shqipëria

Monika Kryemadhi: Vota për LSI është…

Më: 10 prill 2021 Në ora: 17:09
Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim elektoral në Tiranë.  Në një postim në Facebook, Kryemadhi thotë se LSI është forcë vendimtare për fitoren e 25 prillit. 

“Energji e jashtëzakonshme sot në Tiranë!

Dëshmi e rritjes së pandalshme dhe fitores së madhe të LSI në 25 prill.

LSI është Forcë Vendimtare për fitoren e 25 prillit dhe qeverisjen e ardhshme.

Jemi zëri juaj, forca juaj, dhe vota për LSI nr. 6 është votë për integrimin Europian, për punësimin, ekonominë dhe mundësitë për të gjithë shqiptarët”, shkruan Kryemadhi në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat