Rama nga Dibra: Edhe pak dhe ëndrra 100 vjeçare është realitet

Shqipëria

Rama nga Dibra: Edhe pak dhe ëndrra 100 vjeçare është realitet

Më: 14 prill 2021 Në ora: 10:53
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh ndërsa është rrugës për në qytetin e Dibrës.

Ai ka publikuar një foto ndërsa po udhëtonte në tunelin e rrugës së Arbrit, duke theksuar se ëndrra 100-vjeçare do të bëhet realitet por pak.

“Për Dibër nga Rruga e Arbërit. Edhe pak dhe ëndrra 100 vjeçare është realitet”, shkruan Rama krahas videos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat