Tre vrasje në një muaj / Lëvizje të papritura në drejtorinë e policisë së Elbasanit

Shqipëria

Tre vrasje në një muaj / Lëvizje të papritura në drejtorinë e policisë së Elbasanit

Më: 13 maj 2021 Në ora: 22:12
Elbasan

Lëvizje në drejtorinë e policisë së Elbasanit. Ngjarjet e ditëve të fundit që kanë tronditur qytetin e Elbasanit kanë vënë në lëvizje strukturat e rendit.

Shefi i hetimit, Gjon Gecaj, është transferuar në sallën operative të drejtorisë së policisë Lezhë.

Në vendin e tij emërohet Krenar Guçe.

Ai ka qenë më parë shef i sektorit antiDrogë në drejtorinë e policisë Tiranë dhe se fundmi oficer në sektorin e krimeve të rënda.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat