Makina bie në një kanal me ujë, vdes shoferi

Shqipëria

Makina bie në një kanal me ujë, vdes shoferi

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 09:35
Ilustrim

Një aksident me pasojë vdekjen e një person ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Babunjë në Divjakë.

Një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar në një kanal me ujë dhe për pasojë ka ndërruar jetë shoferi A. Q., 44 vjeç. Tashmë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“Në aksin rrugor Divjakë- Pushimi i shoferit, në fshatin Babunjë, shtetasi A. Q., 44 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal me ujë, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat