Kjo është mësuesja 46-vjeçare që humbi jetën në spitalin e Pogradecit

Shqipëria

Kjo është mësuesja 46-vjeçare që humbi jetën në spitalin e Pogradecit

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 22:37
Foto ilustrim

Gazetarja Lorena Kodra siguroi fotografinë e mësueses 46-vjeçare, që humbi jetën mbrëmjen e sotme në Spitalin e Pogradecit, në rrethana të paqarta.

Ajo është paraqitur në spital e shoqëruar nga familjarë rreth orës 19:00, pasi nuk ishte ndjerë mirë, por gjendja e saj ishte përkeqësuar minuta pas mbërritjes në spital, duke ndërruar jetë.

46-vjeçarja A.B. është transferuar në morgun e qytetit, por autopsia do të kryhet nga ekspertë nga Tirana, nisur edhe nga pretendimet e familjarëve.

Ka qenë prokuroria, ajo e cila ka kërkuar ekspertizën nga kryeqyteti, për të zbardhur rrethanat e vërteta të vdekjes së 46-vjeçares, e cila sipas familjarëve, nuk vuante nga ndonjë sëmundje. Policia dhe prokuroria vijojnë hetimet rreth rastit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat