Ilir Meta siç nuk e keni parë, adrenalinë ekstreme në Grykën e Rugovës

Shqipëria

Ilir Meta siç nuk e keni parë, adrenalinë ekstreme në Grykën e Rugovës

Më: 6 gusht 2018 Në ora: 08:55
Ilir Meta

Vazhdimisht presidenti Ilir Meta i nis mëngjeset me ecje në ajër të pastër, por së fundi kreu i shtetit na ka zbuluar se është një adhurues i sporteve ekstreme.

Çfarë postoi këtë mëngjes Presidenti Meta në Facebook:

Mirëmëngjes të dashur miq dhe një javë të mbarë! Kush dëshiron të përjetojë një eksperiencë fantastike në Grykën e Rugovës duhet të shijojë Zip-Line. Është një adrenalinë e paparë! 

Sportet ekstreme do të mbeten përherë të dashura për mua! 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat