I arrestuar për trafik droge/ Ja çfarë do të ndodhë nesër me Edmond Begon - Bota Sot
I arrestuar për trafik droge/ Ja çfarë do të ndodhë nesër me Edmond Begon

Shqipëria

I arrestuar për trafik droge/ Ja çfarë do të ndodhë nesër me Edmond Begon

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 20:50
Edmond Bego

 

Policia greke ka dhënë detaje të reja, për Edmon Begon, i cili u arrestua në Igumenicë, ndërsa po tentonte të kalonte kufirin.

Burme nga policia greke bëjnë me dije se Bego është ende i arrestuar në Igumenicë, dhe nesër do të dalë para prokurorit për tu përballur me akuzat që rëndojnë ndaj tij. Ndërkohë që pritet që nesër të jepet vendimi nëse Bego do të vijojë të rrijë në qeli apo jo.

Kujtojmë që 48 vjeçari Bego është arrestuar ditën e djeshme nga policia greke, i shpallur në kërkim nga drejtësia italiane pasi është i dënuar për trafik droge.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...