Parashikimi i motit 13 Shtator - Bota Sot
Parashikimi i motit 13 Shtator

Shqipëria

Parashikimi i motit 13 Shtator

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 09:55
Ilustrim

Kthjellimet dominojnë gjithë territorin deri në orët e pasdites, kur vranësirat shfaqen fillimisht në perëndim dhe gradualisht në të gjithë vendin. Mbrëmja sjell mbulim të territorit me vranësira, por pa mundur të gjenerojë shi.

Temperaturat e ajrit mbeten thuajse konstante në të dyja ekstremumet termike të ditës, dukë variuar nga 11 në 32 gradë Celcius.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare, me shpejtësi 30 kilometra në orë nga Veriu dhe Verilindja, ndërsa në det krijohet dallgëzim 2 ballë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...