Parashikimi i motit, 20 shtator 2018 - Bota Sot
Parashikimi i motit, 20 shtator 2018

Shqipëria

Parashikimi i motit, 20 shtator 2018

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 08:34
Ilustrim

Moti për ditën e sotme, parashikohet me kthjellime dhe vranësira në shtim prej mesditës, në pjesën më të madhe të territorit.

Sipas shërbimit meteorologjik ushtarak, era do të fryjë me drejtim Jugperëndim-Veriperëndim 1-7 m/sek. Deti i forcës 3 me lartësi vale 1.5 metër.

Temperaturat parashikohen:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...