Meta në SHBA: Me veprimtarin e palodhur të çështjes shqiptare - Bota Sot
Meta në SHBA: Me veprimtarin e palodhur të çështjes shqiptare

Shqipëria

Meta në SHBA: Me veprimtarin e palodhur të çështjes shqiptare

Më: 29 shtator 2018 Në ora: 20:49
Ilir Meta dhe Harry Bajraktari

Në kuadër të vizitës në SHBA Presidenti, Ilir Meta po zhvillon takime edhe me komunitetin shqiptar atje.

Sot ai ka pasur një takim me Harry Bajraktari, një personazh i njohur në mesin e shqiptarëve në Amerikë.

“Nuk mund të mos takohesha në Neë York, me veprimtarin e palodhur të çështjes shqiptare, Harry Bajraktari”, shkruan Meta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...