Parashikimi i motit, e premte 5 tetor 2018 - Bota Sot
Parashikimi i motit, e premte 5 tetor 2018

Shqipëria

Parashikimi i motit, e premte 5 tetor 2018

Më: 5 tetor 2018 Në ora: 08:17
Foto ilustrim

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet me kthjellime dhe vranësira, të cilat në pjesën Jugperëndimore do të japin reshje shiu jo të vazhdueshme.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje – Veriperëndim me shpejtësi 2-15 m/s. Erë me rrahje kryesisht në bregdet.

Deti parashikohet i forcës 4 ballë, me lartësi vale 2.8 metra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...