“Surprizon” moti në Shqipëri, plazh edhe në tetor - Bota Sot
“Surprizon” moti në Shqipëri, plazh edhe në tetor

Shqipëria

“Surprizon” moti në Shqipëri, plazh edhe në tetor

Më: 5 tetor 2018 Në ora: 20:10
Plazhi shqiptar

Temperaturat e larta të këtij fillim tetori kanë bërë që plazhet e Sarandës të mos boshatisen nga plazhistët.

Fotografitë e siguruara nga Ora News tregojnë disa turistë duke shijuar rërën dhe ujin e plazhit. Edhe për ditët në vijim pritet që temperaturat në Shqipëri të jënë më të larta së stina e vjeshtës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...