Parashikimi i motit, kjo pritet të ndodhë ditën e sotme - Bota Sot
Parashikimi i motit, kjo pritet të ndodhë ditën e sotme

Shqipëria

Parashikimi i motit, kjo pritet të ndodhë ditën e sotme

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 08:18
Ilustrim

E mërkurë, 10 tetor: në vendin tonë moti do te vijojë me kthjellime dhe vranësira të pakta në relievet malore. 

Era do të jetë e lehtë me drejtim kryesor Verilindje (NE) me shpejtësi 7m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të konstante. 

Temperaturat min dhe max 
Zonat malore 7/23°C 
Zonat e ulëta 9/28°C
Zonat bregdetare 15/28°C

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...