Kaba: Rama sërish hesht, atij i dhimbsen vetëm kriminelët - Bota Sot
Kaba: Rama sërish hesht, atij i dhimbsen vetëm kriminelët

Shqipëria

Kaba: Rama sërish hesht, atij i dhimbsen vetëm kriminelët

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 23:43
Dritan Kaba

‘Edhe disa orë pas ngjarjes kriminale Edi Rama asnjë reagim’, kështu shkruan analisti Dritan Kaba, duke ju referuar masakrës së Matit, ku mbetën të vrarë 3 persona dhe një tjetër i plagosur.

Sipas Kabës, Rama nuk do t’ia dijë për qytetarët, atij i dhimbsen vetëm kriminelët.

Ja postimi i Kabës:

Edhe disa ore pas ngjarjes kriminale Edi Rama asnje reagim. Normal se njerezit per te jane shifra!

Atij i dhimbsen vetem kriminelet...

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera