Parashikimi i motit, e shtunë 13 tetor - Bota Sot
Parashikimi i motit, e shtunë 13 tetor

Shqipëria

Parashikimi i motit, e shtunë 13 tetor

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 08:55
Ilustrim

Sipas shërbimi meteorologjik ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me vranësira në mesditë dhe pasdite në pjesën jugore dhe lindore të territorit.

QYTETET Temperaturat në °C
Sarandë 14/25  re diell
Kukës 8/25  diell
Lezhë 15/27  diell
Dibër 7/24  diell
Durrës 14/28  diell
Tiranë 14/28  diell
Elbasan 14/29  diell
Berat 9/29  diell
Vlorë 13/26 re diell
Korcë 7/21  re diell
Gjirokastër 8/29  re diell
Shkodër 11/28 diell.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...