Arrestohet ish deputeti i PS dhe ish drejtori i burgjeve - Bota Sot
Arrestohet ish deputeti i PS dhe ish drejtori i burgjeve

Shqipëria

Arrestohet ish deputeti i PS dhe ish drejtori i burgjeve

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 17:37
Drejtori i burgjeve Arben Çuko

Policia e Shtetit ka ekzekutuar urdhër arrestin e Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish-Drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve Arben Çuko

Arben Çuko dyshohet se është i përfshirë në korrupsion pasiv, gjatë kohës që ushtronte detyrën e Drejtorit të Burgjeve

Urdhër arresti u ekzekutua sot pasdite dhe aktualisht Çuko është i ndaluar në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...