RENEA dhe FNSH rrethojnë sërish Shijakun

Shqipëria

RENEA dhe FNSH rrethojnë sërish Shijakun

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 20:42
RENEA

RENEA dhe FNSH zbresin sërish në Shijak. Të mbështetur nga Grupi i Posaçëm Operacional dhe policia e Durrësit, Forcat Speciale po kryejnë një tjetër kontroll në banesa dhe lokale për ekzekutimin e urdhër-arresteve të Gjykatës së Durrësit, për persona të skeduar në narko-trafik.

Mbrëmjen e kaluar RENEA goditi një prej familjeve të përfshira në trafikun e drogës, atë të Astrit Avdylit, i cili ra në pranga bashkë me dy vëllezërit dhe një kushëri. Grupi i Shijakut ishte i lidhur edhe me laboratorin e heroinës në Has.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat