Vasili: Kryeministri i pandare nga hajdutllëku ashtu si gungaçi nga gunga - Bota Sot
Vasili: Kryeministri i pandare nga hajdutllëku ashtu si gungaçi nga gunga

Shqipëria

Vasili: Kryeministri i pandare nga hajdutllëku ashtu si gungaçi nga gunga

Më: 27 tetor 2018 Në ora: 07:13
Petrit Vasili

Kreu i grupit parlamentar të LS, Petrit Vasili thotë se ka më nevojë për përgjime të tjerë pasi dihet nga të gjithë shqiptarët që Edi Rama është hajduti i zgjedhjeve.

Postimi i Vasilit:

Kryeminister i pandare nga hajdutlleku ashtu si gungaçi nga gunga.

S'ka nevoje as per pergjime te tjera dhe as per fakte te tjera per te provuar se ç'batak e ka pjelle kete kryeminister.

Hajdutlleku i zgjedhjeve u vulos. Batakçinjte qofshin shkurtabiqer apo palloshe te gjate, njelloj hajduter jane dhe sa do qe te lehin lodhen kot, edhe shqiptari me i fundit e ka top ne mendje, qe jane thjesht hajdute votash.

Ky kryeminister nuk ndahet dot nga hajdutlleku ashtu si gungaçi nga gunga.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat