Michelle Obama në librin autobiografik tregon edhe momentet intime me Barackun - Bota Sot
Michelle Obama në librin autobiografik tregon edhe momentet intime me Barackun

Mediale Vip

Michelle Obama në librin autobiografik tregon edhe momentet intime me Barackun

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 10:21
Michelle Obama

Kujtimet e Ish-Zonjës së SHBA, Michelle Obama, në të cilën i referohej të së kaluarës dhe ndër të tjera, Presidentit të SHBA-s]ë, Donald Tramp, u bë libri më i shitur i vitit.

Libri në ditën e parë u shit më tepër se 750 mijë kopje gjersa javën e kaluar arriti shifrat e 1,4 milion sosh.

Libri e titulluar “Becoming” doli në shitje më 13 nëntor dhe tani pas interesimit të madh është planifikuar që të rritet tirazhit i shtypjes në 2.6 milionë kopje.

Image

Ajo shkroi në libër edhe në lidhje me detajet intime të martesës dhe vajzave të saj.

Për herë të parë, ajo publikisht foli për një abort spontan që kishte mbijetuar 20 vjet më parë.

Libri do të bëhet një nga librat më të rëndësishme të vitit dhe tani zyrtarisht ka marrë titullin e librit më të shitur në vitin 2018.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...