Bota Sot
ora 02:35lajmet aktuale E hënë, 06 korrik 2020
Shtimi i rasteve me koronavirus, vjen thirrja e fundit për Avdullah Hotin dhe Armend Zemajn: Të shpallet gjendja e jashtëzakonshme

Shtimi i rasteve me koronavirus, vjen thirrja e fundit për Avdullah Hotin dhe Armend Zemajn: Të shpallet gjendja e jashtëzakonshme

Sa ishte Qeveria Kurti në shërbim politikat tjera kishin opsion edhe gjendjen e jashtëzakonshme, mirëpo ajo nuk e ka pranuar si...

Albin Kurti kërkoi zgjedhje, analisti politik i përgjigjet – tregon zgjidhjen se si të kalohet kjo gjendje e rëndë për Kosovën
Politika

Albin Kurti kërkoi zgjedhje, analisti politik i përgjigjet – tregon zgjidhjen se si të kalohet kjo gjendje e rëndë për Kosovën

Kryetari i Lëvizjes...

Hoti tregon kur do të hyjnë në fuqi masat e reja kundër Covid-19
Aktuale

Hoti tregon kur do të hyjnë në fuqi masat e reja kundër Covid-19

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti, ka bërë të ditur se masat e reja të ndërmarra kundër...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

11,398,501

Të shëruar

6,156,360

Të vdekur

533,343
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Hoti: Baza ligjore është mjaftë e qartë

Hoti: Baza ligjore është mjaftë e qartë

Hoti: Do të merremi me krijimin e kapaciteteve për testim virologjik

Hoti: Do të merremi me krijimin e kapaciteteve për testim virologjik

Hoti: Kufizohet lëvizja në qytetet me numër të madh të të infektuarve

Hoti: Kufizohet lëvizja në qytetet me numër të madh të të infektuarve

Hoti: Do të kujdesemi që të krijojmë kapacitete shtesë me shtretër dhe pajisje

Hoti: Do të kujdesemi që të krijojmë kapacitete shtesë me shtretër dhe pajisje