ora 13:12lajmet aktuale E martë, 13 prill 2021
​Osmani takon ish-presidentët, thotë se po krijon një model të ri të konsultimit

​Osmani takon ish-presidentët, thotë se po krijon një model të ri të konsultimit

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim ish-presidentët, Fatmir Sejdiu, Behgjet Pacolli dhe Atifete Jahjaga. E para...

Rreziku nga ndezja e luftës në Ballkan, paralajmërohen Kosova dhe Shqipëria
Aktuale

Rreziku nga ndezja e luftës në Ballkan, paralajmërohen Kosova dhe Shqipëria

Profesori universitar, Enver Bytyçi ka reaguar ndaj...

Rrëfimi i rrallë i analistit nga Gjermania: Ja si u përjashtua Vjosa Osmani nga LDK, babai saj kuadër i FARK-ut të Rugovës
Politika

Rrëfimi i rrallë i analistit nga Gjermania: Ja si u përjashtua Vjosa Osmani nga LDK, babai saj kuadër i FARK-ut të Rugovës

...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

136,744,941

Të shëruar

77,894,038

Të vdekur

2,948,317
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Tahiri: I bëjmë thirrje Kurtit të tërhiqet nga fushata zgjedhore në Shqipëri

Tahiri: I bëjmë thirrje Kurtit të tërhiqet nga fushata zgjedhore në Shqipëri

Tahiri: Kurti nuk ka bërë asnjë hap për të siguruar vaksinat

Tahiri: Kurti nuk ka bërë asnjë hap për të siguruar vaksinat

Nagavci: Mësimi ka filluar në të gjitha shkollat në të gjitha Komunat e Republikës së Kosovës

Nagavci: Mësimi ka filluar në të gjitha shkollat në të gjitha Komunat e Republikës së Kosovës

Nagavci: Prioritet do të jenë ata që mund të jenë me sëmundje kronike, ata në moshë më të shtyrë

Nagavci: Prioritet do të jenë ata që mund të jenë me sëmundje kronike, ata në moshë më të...