Thaçi e Meta festojnë bashkë 2019-ën - Bota Sot
Thaçi e Meta festojnë bashkë 2019-ën

Aktuale

Thaçi e Meta festojnë bashkë 2019-ën

Më: 2 janar 2019 Në ora: 17:15
Hashim Thaçi dhe Ilir Meta

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është takuar me homologun e tij shqiptar, Ilir Meta.

Të dy presidentët në një fotografi të publikuar nga presidenti Thaçi, shihen teska pijnë nga një gotë verë dhe festojnë Vitin e Ri.

Fotografisë, presidenti Thaçi ia ka bashkangjitur edhe urimin për Kosovën e Shqipërinë.

“Urime Kosovë! Urime Shqipëri! Urime gjithë shqiptarëve!”, ka shkruar presidenti Thaçi në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...