Pas kthimit nga Specialja, Sami Lushtaku pritet në odën e Jetullah Gecit me këngë dhe çiftelia - Bota Sot
Pas kthimit nga Specialja, Sami Lushtaku pritet në odën e Jetullah Gecit me këngë dhe çiftelia

Aktuale

Pas kthimit nga Specialja, Sami Lushtaku pritet në odën e Jetullah Gecit me këngë dhe çiftelia

Më: 20 janar 2019 Në ora: 13:38
Jetullah Geci, Sami Lushtaku, Rifat Jashari

Ish-komandanti i UÇK-së, për Zonën Operative të Drenicës, Sami Lushtaku, mbrëmë së bashku me Rifat Jasharin kanë qëndruar në odë te Jetullah Geci.

Lushtaku i cili ishte ditë më parë në Hagë si i ftuar nga Gjykata Speciale, shihet në odën e Jetullah Gecit i ulur pranë Rifat Jasharit.

Në këtë ‘aheng’ duket se nuk ka munguar as kënga e çiftelia. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat