Vuniqi për katedralen mesjetare të Notre Dame: Nuk po mundem të besoj se Zonja jonë po zhduket në flakë - Bota Sot
Vuniqi për katedralen mesjetare të Notre Dame: Nuk po mundem të besoj se Zonja jonë po zhduket në flakë

Aktuale

Vuniqi për katedralen mesjetare të Notre Dame: Nuk po mundem të besoj se Zonja jonë po zhduket në flakë

Nga: Z.B Më: 16 prill 2019 Në ora: 09:23
Rejhane Vuniqi

Zëvendësministrja e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës, Rejhane Vuniqi, ka komentuar djegien e katedrales mesjetare të Notre Dame, në qendër të qytetit të Parisit përcjell, “Bota sot”.

Vuniqi përmes një postimi në Facebook ka shkruar se, është shumë trishtuese dhe e dhimbshmë të shohesh bukurinë dhe një histori shekullore, duke u shkatëruar në flake

Postimi i plotë:

Ende nuk po mundem të besoj se Zonja jonë po zhduket në flakë. Është shumë trishtuese dhe e dhimbshmë të shohesh bukurinë dhe një histori shekullore, duke u shkatëruar në flakë.
#NotreDameDeParis

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...