Shoqata “Atlantiku” mbanë konferencë - Bota Sot
Shoqata “Atlantiku” mbanë konferencë

Aktuale

Shoqata “Atlantiku” mbanë konferencë

Më: 20 prill 2019 Në ora: 07:21
Shoqata “Atlantiku”

Shoqata Atlantiku sot mbanë konferencë përmbyllëse për media, në të cilën përfaqësuesi i shoqatës Gani Shehu, do të pasqyrojë ngjarjet që kanë shënuar 20-vjetorin e Batalionit “Atlantiku”.

Prej orës 14:00 në Hotel “Grand”, Shehu do të jep edhe  mesazhin kyç dhe vizionin për angazhimet në të ardhmen të shoqatës.

Ish-luftëtarët e UÇK-së të Batalionit “Atlantiku” po vizitojnë Shqipërinë dhe Kosovën në 20 vjetorin e ardhjes së tyre nga SHBA-ja për të luftuar për lirinë e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...