Avdullah Hoti uron besimtarët për Fitër Bajram - Bota Sot
Avdullah Hoti uron besimtarët për Fitër Bajram

Aktuale

Avdullah Hoti uron besimtarët për Fitër Bajram

Më: 4 qershor 2019 Në ora: 07:51
Avdullah Hoti

Avdullah Hoti, shef i Grupit Parlamentar të LDK-së, ka uruar të gjithë myslimanët për festën e Fitër Bajramit.

Ai ka shprehur urimet e tij përmes një shkrimi në Facebook.

“Të gjithë miqve të besimit musliman, ju uroj festën e Bajramit. Fat, shëndet e gezime për juve dhe familjet e juaja” ka shkruar Hoti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...