Kjo foto u shpërnda gjithandej, flet për herë të parë djaloshi që u takua me Bill Clinton-in - Bota Sot
Kjo foto u shpërnda gjithandej, flet për herë të parë djaloshi që u takua me Bill Clinton-in

Aktuale

Kjo foto u shpërnda gjithandej, flet për herë të parë djaloshi që u takua me Bill Clinton-in

Nga: A.M. Më: 11 qershor 2019 Në ora: 23:17
Ilir Ramushi, Bill Clinton

Ilir Ramushi emër i panjohur për opinionin publik, por fotografia me ish presidentin e SHBA-vë, Bill Clinton  është shpërndarë me qindra e mijëra herë.

Ilir Ramushi është nga fshati në Llashticë të Gjilanit, ndërsa fotoja është bërë në kampin e Stankovecit, shkruan "Bota sot".

Ai në një postim në profilin e tij në Facebook, ka shkruar se ishte një moment i veçantë për të që ta përqafoj presidentin Clinton.

Postimi i plotë:

Një Momentë edhe pse ishte Kohë Lufte ishte moment i veqantë për mua Te kesh Mundesi ta perqafosh një President me personalit të lartë dhe me vlera te larta njerzore

President Bill Clinton

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...