Nitaj: Para 20 vjetëve na u pre laku nga fyti - Bota Sot
Nitaj: Para 20 vjetëve na u pre laku nga fyti

Aktuale

Nitaj: Para 20 vjetëve na u pre laku nga fyti

Nga: A.H Më: 12 qershor 2019 Në ora: 13:17
Foto

Deputeti I Kuvendit të Kosovës, Muharrem Nitaj përmes një postimi në Facebook ka falenderuar presidentin Clinton, zonjën Albright dhe gjeneralin Clark.

Ai ka kujtuar kohën e para 20 viteve dhe ka thënë se liria I ka heronjtë e vet, raporton Bota sot.

Postimi I plotë:

Në ditën e sotme të para 20 vjetëve, na u pre laku nga fyti!
Prandaj sot jemi këtu e të lirë dhe
nëse kjo liri, pos ushtarëve i ka edhe heronjtë e vet, renditja fillon me Presidentin Clinton, Zonjën Albright Gjeneralin Crark...

Thank You!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...