Veseli thërret konferencë të jashtëzakonshme, çfarë vendimi pritet të merr? - Bota Sot
Veseli thërret konferencë të jashtëzakonshme, çfarë vendimi pritet të merr?

Aktuale

Veseli thërret konferencë të jashtëzakonshme, çfarë vendimi pritet të merr?

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 12:54
Kadri Veseli

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka ftuar për sot konferencë për media, ku pritet të dalë me vendimet e para të paralajmëruar në Konventën Festive të PDK-së ku u rikonfirmua si lider i partisë.

Burimet e medias bëjnë të ditur se lideri i PDK-së pritet që në këtë konferencë të kumtojë vendimet e para që ka marrë si kryetar i ri i PDK-së për reformat në partinë që e udhëheqë.

Mbetet të shihet se për çfarë vendime do të flas kryetari i PDK-së dhe i Kuvendit, Kadri Veseli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...