Takohen O’Connell dhe Haradinaj, ja çfarë diskutuan - Bota Sot
Takohen O’Connell dhe Haradinaj, ja çfarë diskutuan

Aktuale

Takohen O’Connell dhe Haradinaj, ja çfarë diskutuan

Nga: Z.B Më: 3 korrik 2019 Në ora: 15:16
Pamje nga takimi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë të ditur se është takuar me ambasadorin britanik, Ruairi O’Connell, përcjell “Bota sot”.
 

Haradinaj këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook i cili ka shkruar se kanë diskutuar për zhvillimet aktuale politike, veçanërisht për angazhimin e Qeverisë për sundim të rendit e ligjit në tërë vendin.

Postimi i plotë:

Në vazhdën e takimeve të rregullta me ambasadorin britanik, Ruairi O’Connell, diskutuam për zhvillimet aktuale politike, veçanërisht për angazhimin e Qeverisë për sundim të rendit e ligjit në tërë vendin, duke u kujdesur njëkohësisht për mirëqenien e qytetarëve pa dallim.RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat