Ministri Arab e pret Ambasadorin e Kosovës me “papuqe”, madje sheiku në takim zyrtar del zbathur - Bota Sot
Ministri Arab e pret Ambasadorin e Kosovës me “papuqe”, madje sheiku në takim zyrtar del zbathur

Aktuale

Ministri Arab e pret Ambasadorin e Kosovës me “papuqe”, madje sheiku në takim zyrtar del zbathur

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 14:02
Avni Arifi dhe Sheikha Lubna Al Qasimi

Ambasadori i Kosovës në Emiratet e Bashkuara Arabe, Avni Arifi ka takuar në Abu Dabi Ministrin e Emirateve të Bashkuara Arabe për Tolerancë Sheikha Lubna Al Qasimi.

Gjatë këtij takimi Ministri për Tolerancë i Emirateve të Bashkuara shihet mjaft tolerant në takim ku është pothuaje këmbëzbathur me sandale.

Arifi ka dorëzuar Kredencialet tek Kryeministri dhe Zv. Presidenti i Emirateve të Bashkuara Arabe dhe Sundimtari i Emirit të Dubait SH. T .Z Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...