Mblidhet Komisioni për Zhvillim Ekonomik - Bota Sot
Mblidhet Komisioni për Zhvillim Ekonomik

Aktuale

Mblidhet Komisioni për Zhvillim Ekonomik

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 07:48
Ilustrim

Komisioni për Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturë, Tregti, Industri dhe Zhvillim Rajonal sot do të mbajë mbledhjen e rregullt.

Në rend dite është paraparë votimi i raportit vjetor të Zyrës së Rregullatorit të Energjisë - ZRRE, për vitin 2018.

Po ashtu, do të bëhet edhe shqyrtimi i raportit vjetor të Autoritetit Rregullativ të Komunikimeve Elektronike dhe Postare për vitin 2018.

Mbledhja e këtij komisioni mbahet prej orës 11:00 në Kuvendin e Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat