Edhe kjo bën vaki: Zyra e Kryeministrit shpallë konkurs për Nënkoordinator dhe asistentë të nënkoordinatarëve - Bota Sot
Edhe kjo bën vaki: Zyra e Kryeministrit shpallë konkurs për Nënkoordinator dhe asistentë të nënkoordinatarëve

Aktuale

Edhe kjo bën vaki: Zyra e Kryeministrit shpallë konkurs për Nënkoordinator dhe asistentë të nënkoordinatarëve

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 11:20
Foto ilustrim

Zyra e Kryeministrit ka shpallur konkurs për Nënkoordinatorë rajonal, në kuadër të Koordinatorëve nacionalë.

Por kjo nuk ka mjaftuar dhe nënkoordinatorët rajonalë tani do të kenë edhe asistentë të nënkoordinatorëve rajonalë pasi është shpallur konkurs edhe për këtë pozitë pune.

Tani kabineti qeveritar i Ramush Haradinajt ka:

5 zëvendëskryeministra

21 ministra

80+ zëvendësministra

180+ këshilltarë politik

5+ koordinatorë nacional

10+ nënkoordinator rajonal të koordinatorëve nacional

10+ asistentë të nënkoordinatorëve rajonal të koordinatorëve nacional

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...