Edita Tahiri i kundërpërgjigjet Petrit Vasilit: Kufijtë e Kosovës i mbrojmë më të gjitha mjetet - Bota Sot
Edita Tahiri i kundërpërgjigjet Petrit Vasilit: Kufijtë e Kosovës i mbrojmë më të gjitha mjetet

Aktuale

Edita Tahiri i kundërpërgjigjet Petrit Vasilit: Kufijtë e Kosovës i mbrojmë më të gjitha mjetet

Nga: A.SH Më: 20 korrik 2019 Në ora: 18:52
Edita Tahiri

Ish-kryenegociatorja për bisedimet me Serbinë, ka reaguar ndaj nënkryetarit të LSI-së, Petrit Vasili i cili ky i fundit i bëri një pyetje se kur do të thirret nga Gjykatën Speciale.

Tahiri përmes një postimi në facebook, ka thënë se kufijtë e Kosovës i mbrojmë më të gjitha mjetet dhe se askush nuk guxon t’i prek sepse e kemi detyrim t’i mbrojmë.

Postimi në Facebook:

Kufijte e Kosoves i mbrojme me te gjitha mjetet, ashtu sikurse qe i kemi fituar pas 100 vjet lufte. Askush nuk guxon me i prek, e kemi detyrim ti mbrojme sepse mbrojme punen tone, gjakun e te reneve dhe te drejten tone kombetare te konfirmuar nga Gjykata nderkombetare per drejtesi qe dha verdiktin se pavaresia e Kosoves eshte e ligjshme dhe legjitime

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat