Ali Berisha: Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së - Bota Sot
Ali Berisha: Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së

Aktuale

Ali Berisha: Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 19:48
Nënkryetar i AAK-së, Ali Berisha

Nënkryetari i AAK-së, Ali Berisha ka theksuar se ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Jakup Krasniqin, është edhe një tjetër fabrikim i mendësisë serbe si agresor dhe nxitës i shumë luftërave në Ballkan ndaj viktimës.

"Ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për z.Jakup Krasniqi është edhe një tjetër fabrikim i mendësisë serbe si agresor dhe nxitës i shumë luftërave në Ballkan, ndaj viktimës!

z.Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së", ka theksuar nënkryetar I AAK-së, Ali Berisha.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat