Arban Abrashi publikon foto nga mbledhja, tregon për çka janë gati - Bota Sot
Arban Abrashi publikon foto nga mbledhja, tregon për çka janë gati

Aktuale

Arban Abrashi publikon foto nga mbledhja, tregon për çka janë gati

Nga: G.B Më: 7 gusht 2019 Në ora: 17:55
Mbledhja e LDK-së

Lidhja Demokratike e Kosovës po mban mbledhje.

E nga mbledhja, deputeti Arban Abrashi ka publikuar fotografi, duke dhënë dhe një mesazh, përcjell Bota sot.

“Gati për fushatë, gati për shtet”, ka shkruar ai në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...