Ia publikuan pallatin luksoz ku po pushon, Thaçi u reagon mediave serbe - Bota Sot
Ia publikuan pallatin luksoz ku po pushon, Thaçi u reagon mediave serbe

Aktuale

Ia publikuan pallatin luksoz ku po pushon, Thaçi u reagon mediave serbe

Nga: D.RR Më: 9 gusht 2019 Në ora: 15:29
Hashim Thaçi

Pasi ka nuk është shumë aktiv ditëve të fundit në politikë, presidenti Thaçi ka vendosur të freskohet në këtë vapë të madhe.

Ai ka publikuar foto nga Prevalla e bukur, teksa në mbishkrim ka shkruar se “Vapën e ditës së sotme, më së miri e mund vreskia e Prevallës dhe e bjeshkëve të Sharrit”, përcjellë “Bota sot”.

LEXO EDHE KËTË:

Mediat serbe e “gjejnë” pallatin luksoz në bregdet ku po i kalon Hashim Thaçi pushimet

Ky reagim i Thaçit vjen pas raportimeve të mediave serbe se ai po i kalon pushimet në një pallat luksoz në Turqi.

Postimi i Thaçit:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat