Millaku: Këto festa na shërbefshin për t'u solidarizuar mes vete

Aktuale

Millaku: Këto festa na shërbefshin për t'u solidarizuar mes vete

Nga: M.H Më: 11 gusht 2019 Në ora: 11:37
Drita Millaku

Deputetia nga radhët e Vetëvendosjes, Drita Millku, ka uruar festën e Kurban Bajramit  të besimtarëve mysliman, duke u lutur për të gjitha familjet në nevoja dhe duke shpresouar që të rritet solidariteti mes njerëzve çdo ditë e më shumë:

Postimi i plotë

Ndarja e kafshatës me familjet të cilat kanë nevojë tregon solidaritet dhe kujdes të cilat i kemi trashëguar me shekuj. Shpresojmë dhe lutemi për të gjitha familjet të cilat kanë nevojë të rritet mirëqenia dhe bereqeti. Këto festa na shërbefshin për t'u solidarizuar mes vete!
Kudo që jeni miq, familjar e shoqëri me fat Kurban Bajramin të gjithëve!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat