Mustafa: Merreni me qetësi, po vjen Qeveria e Shpresës - Bota Sot
Mustafa: Merreni me qetësi, po vjen Qeveria e Shpresës

Aktuale

Mustafa: Merreni me qetësi, po vjen Qeveria e Shpresës

Nga: V.R Më: 13 gusht 2019 Në ora: 16:30
LDK VV

Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, ka thënë se duhet ta marrin me qetësi takimin në mes të liderëve së partive opozitare, gjegjësisht Isa Mustafës dhe Albin Kurtit, shkruan “Bota sot”.

Postimi plotë i tij:

Një takim, shumë panik!

Merreni me qetësi, çuna!

Thjeshtë, po vie Qeveria e Shpresës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat