Ish mjeku i UÇK-së nuk e përjashton mundësinë e kyçjes në politikë, ja pjesë e cilës parti mund të jetë - Bota Sot
Ish mjeku i UÇK-së nuk e përjashton mundësinë e kyçjes në politikë, ja pjesë e cilës parti mund të jetë

Aktuale

Ish mjeku i UÇK-së nuk e përjashton mundësinë e kyçjes në politikë, ja pjesë e cilës parti mund të jetë

Nga: H.O. Më: 14 gusht 2019 Në ora: 20:55
Liri Loshi

Publicisiti i njohur Liri Loshi në një postim të tij në Facebook nuk e përjashton mundësinë kyqjen e tij në politikë, madje të jetë edhe anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje.

Postimi i plotë:

Mbrëmë pashë një ëndërr sikur isha bërë anëtar i Lëvizjes Vetvendosje, (nuk e përjashtoj që kjo të ndodh) dhe po ia flladitja kokën Albin Kurtit. Disa miq të mi po ia flladisnin duart, disa këmbët, disa trupin e të tjerët mesin para e prapa. Në krahasim me ta, detyra ime nuk m’u duk edhe shumë e rëndë. Por, në jetën reale, si tash që jam zgjuar, nuk do ta flladis askend, qoftë ai edhe i biri i Krishtit! Se a do të merrem me politikë, mund të ndodh që të merrem, por rolin e servilit edhe po të dua, nuk di ta luaj./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...