Haradinaj pa modesti, numëron punët që i ka bërë qeveria e tij - Bota Sot
Haradinaj pa modesti, numëron punët që i ka bërë qeveria e tij

Aktuale

Haradinaj pa modesti, numëron punët që i ka bërë qeveria e tij

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 19:09
Ramush Haradinaj

Nuk ishte e lehtë ti dal përballë projektit për copëtimin e Kosovës.

Kështu shkruan në një postim në rrjetin social Facebook kryeministri në largim Ramush Haradinaj.

Ai p֝ërpara përkrahësve në Istog tregon se nuk ishte i lehtë krijimi i ushtrisë,  përmbyllja e Trepçës dhe temave tjera madhore të interesit nacional.

Më poshtë keni shkrimin e plotë:

Nuk ishte e lehtë t’i dal përballë projektit për copëtimin e Kosovës. Nuk ishte lehtë krijimi i ushtrisë, as përmbyllja e Trepçës dhe temave tjera madhore të interesit nacional. Por qëndrueshmëria dhe konsistenca u shpaguan, sot jemi më afër se kurrë projektit tonë 100% shtet. Me Këshillin Drejtues dhe strukturat e Aleances në Istog, bashkë për fitore!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat