Bill Clinton feston ditëlindjen – merr një urim nga Kosova - Bota Sot
Bill Clinton feston ditëlindjen – merr një urim nga Kosova

Aktuale

Bill Clinton feston ditëlindjen – merr një urim nga Kosova

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 13:10
Bill Clinton dhe Hashim Thaçi

Bill Clintoni sot feston ditëlindjen e 73-të.

Një urim ai sot e ka marrë edhe nga Presidenti Hashim Thaçi.

“Në këtë ditë i urojmë shëndet njeriut, i cili përjetësisht do të mbetet në kujtesën dhe historinë botërore për kontributin e dhënë për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës”, ka shkruar Thaçi në profilin e tij në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat