E harrojnë të kaluarën, bëhen bashkë Dardan Molliqaj e Daut Haradinaj

Aktuale

E harrojnë të kaluarën, bëhen bashkë Dardan Molliqaj e Daut Haradinaj

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 19:41
Dardan Molliqaj, Daut Haradinaj

Në të kaluarën nuk kanë pasur raporte të mira, por koalicioni duket se i ka pajtuar.

Daut Haradinaj dhe Dardan Molliqaj kanë publikuar një fotografi së bashku pas lidhjes së koalicionit mes AAK-së dhe PSD-së.

Molliqaj dhe Haradinaj në të kaluarën ishte pjesë e shumë debateve politike që bëheshin në sallën e Kuvendit por edhe jashtë saj.

Po ashtu kishin shkëmbyer akuza të shumta ndërmjet vete. Por këto duket se tashmë kanë mbetur pjesë e së kaluarës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat