‘Lufta’ tregtare, ministrat Shala e Bekteshi në konferencë (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
‘Lufta’ tregtare, ministrat Shala e Bekteshi në konferencë (Drejtpërdrejt)

Aktuale

‘Lufta’ tregtare, ministrat Shala e Bekteshi në konferencë (Drejtpërdrejt)

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 09:26
Ilustrim

Ministri i MTI-së Endrit Shala dhe ministri i Ekonomisë së Maqedonisë së Veriut Kreshnik Bekteshi mbajnë konferencë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...