Nasim Haradinaj kundër Shkumbin Demalijat që e quajti manekin të luftës Rexhep Selimin - Bota Sot
Nasim Haradinaj kundër Shkumbin Demalijat që e quajti manekin të luftës Rexhep Selimin

Aktuale

Nasim Haradinaj kundër Shkumbin Demalijat që e quajti manekin të luftës Rexhep Selimin

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 17:49
Nasim Haradinaj

Nënkryetari i OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj i cili është i ftuar në emisionin “Frontal” në T7 ka thënë se në luftë nuk ka pasur manekinë.

Haradinaj i është referuar deputetit të AAK-së i cili e ka quajtur manekin deputetin e AAK-së, Rexhep Selimin pasi ky i fundit ironizoi me kryeministrin në detyrë, Ramush Haradinaj.

“Gjeneral maneken nuk ka pas, tash ka politikan , bile manekine të mëdhenj, politikanë rrenca të pafytyre e helaq. Të gjithë ata që i gëzohen Gjykatë së Hagës dhe e sollën në  këtë ditë vendi, të gjithë këta janë manekine”, ka thënë Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...